Moda disco polo vol. 4
akcesoria, freestyle, jaskrawe kolory, legginsy (getry), oldschool, spódnica, szpilki, torba 2009-03-18 11:59:50
- Imię:
- Karolina, Agata i Anka
- Wiek:
- 23
- Wypatrzone:
- Juwenalia we Wrocławiu
- Co robią:
- studiują finanse i handel międzynarodowy w Wyższej Szkole Bankowej. Interesują je – w tej właśnie kolejności - „moda, chomiki, moda, chomiki, taniec, muzyka i wycieczki zagraniczne”. Kochają ludzi bez względu na to, kim są.
Kreacje powstawały ponad tydzień, motywem przewodnim zostały wybrane rajstopy. W kwestii koncepcji całości dziewczyny prezentują rozbieżne stanowiska – jedna stawia na kicz maksymalny, druga woli absolutną klasykę. Zgadzają się w jednym – celem było pokazać ciuszki w jak najlepszym stylu.
Karolina, Agata i Anka poświęciły mnóstwo czasu na dopieszczenie swoich kreacji, ale naprawdę było warto. Soczysta wersja sexy disco to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie. Oryginalne rajstopy natychmiast zwracają uwagę na niebotyczne nogi, podkreślone dodatkowo wysokimi obcasami i mini spódniczkami. Ogromne kolczyki i liczne ozdoby to niezbędny element kobiecości, przynajmniej jeśli wierzyć płynącym ze sceny słowom. Sexy disco to styl dla dziewczyn odważnych i pewnych siebie, gotowych na rzucanie bielizną w Marcina Millera i ekstatyczny taniec w pianie.
larson
Zobacz inne sylwetki Urban Chic:
Brak komentarzy na ten temat. Zobacz inne dyskusje na Forum lub dodaj komentarz.
Kategorie
Ostatnio komentowane
-
Re: Re-aktywacja ZUPA SHOP & Hodowcy Zabawek
i tak jakby trochę Paweł ma chyba na nazwisko Baszczak ;) była autoryzacja?;)
-
Re: Re-aktywacja ZUPA SHOP & Hodowcy Zabawek
już poprawione! dzięki za czujność purystko :)
-
Re: Re-aktywacja ZUPA SHOP & Hodowcy Zabawek
wszystko super, tylko pisze się "concept store" :)
-
NIEpchli targ - BazART Łokietka 5
polecam z całego serca! fajne miejsce, mili ludzie, świąteczny klimat!kopalnia oryginalnych gadżetow!